Let’s get together!

Graag meer info over…

Zit je nog met een ei?

Voor alle specifieke vragen voor één van onze experts, kan je rechtstreeks contact met hen opnemen.

Heb je een meer algemene vraag? Vind je geen antwoord in de FAQ of zit je met een speciefieke vraag of probleem dat niet echt voor één van onze specialisten is? Geef een seintje en dan kijken we hoe we jou alsnog verder kunnen helpen!

Ook voor vragen rond samenwerken, onze werking, informatie en pers, moet je hier zijn.

Sofie

Neem contact op met één van onze specialisten

Axelle Bel

Axelle BelAxelle is expert op het vlak van ondersteuning van de omgeving van (ex-)kankerpatiënten.

Axelle@deflowfabriek.be

Bart Haerens

Bart HaerensBart helpt je graag verder rond de thema’s angst, depressie en trauma, maar ook met andere vragen weet hij wel raad.

Bart@deflowfabriek.be

Chris Vleeschouwers

Chris is onze imperfectiecoach. Ze zet ook yogatherapie in voor wie daar interesse voor heeft en je kan ook bij haar voor heel wat dingen terecht.

Chris@deflowfabriek.be

 

Dina Vierendeel

Dina is therapeutisch fotografe en creatieve therapeut. Zij gaat dus samen met jou al beeldend aan de slag!

Dina@deflowfabriek.be

+32 (0) 471 04 80 36

Elke Bekaert

Elke Bekaert - nieuw samengestelde gezinnenElke weet als geen ander raad met de struggles van nieuw samengestelde gezinnen.

ElkeBekaert@deflowfabriek.be

Elke Bussels

Elke Bussels - psycholoog voor mensen met autismeElke is psychologe en bij haar kan je met al je vragen rond autisme terecht.

ElkeBussels@deflowfabriek.be

Evelien Vanparijs

Evelien VanparijsEvelien is psychologe en familiaal bemiddelaar en ze noemt zichzelf al eens psychologisch bemiddelaar: best of both worlds.

Evelien@deflowfabriek.be

Eveline Taelman

Eveline TaelmanEveline is onze in house loopbaancoach. Met of zonder loopbaancheques kan je bij Eveline terecht!

Eveline@deflowfabriek.be

Evelyne Vanraes

Eveline Vanraes - hoogbegaafdheidVoor alles omtrent hoogbegaafdheid moet je bij Evelyne zijn. Ook met HSP, perfectionisme en een laag zelfbeeld kan je bij Evelyne terecht.

Evelyne@deflowfabriek.be

Frauke Urlings

Frauke UrlingsJongeren kunnen steeds terecht bij Frauke. Of je nu gepest wordt, met een eetstoornis worstelt of gewoon wat in de put zit: Frauke is er voor je!

Frauke@deflowfabriek.be

Heleen Debaenst

Een speciaal moment dat er staat aan te komen? Heleen helpt je met het co-creëren van jouw droom scenario!

Heleen@deflowfabriek.be

+32 (0) 486 39 44 47

Inneke Geerts

Inneke GeertsInneke is therapeute en werkt rond verschillende onderwerpen gaande van CVS en chronishe pijn tot relatieproblemen.

Inneke@deflowfabriek.be

Jasmine Luycx

Jasmine LuycxJasmine is psychologe en specialiseerde zich in alles dat iets te maken heeft met zwangerschap, bevalling en geboorte, baby’s, peuters en kleuters.

Jasmine@deflowfabriek.be

 

Karolien Demot

Karolien DemotKarolien helpt je met veel plezier en liefde jezelf weer graag zien.

Karolien@deflowfabriek.be

Kathleen Weuts

Kathleen Weuts - rouw & verdrietWanneer het leven klappen uitdeelt, is Kathleen er om je bij te staan tijdens die moeilijker periode in jouw leven.

Kathleen@deflowfabriek.be

+32 (0) 497 88 59 55

Kim Steurs

Kim SteursWil je je kinderen af en toe achter het behang plakken? Kim kan je ongetwijfeld helpen!

Kim@deflowfabriek.be

Leonie Lefèvre

Leonie Lefèvre - psychologeAls psychologe heeft Leonie een speciale interesse voor gender (expressie) en body positivity.

Leonie@deflowfabriek.be

Liesbeth Tierens

Liesbeth TierensLiesbeth is prychologe en ze richt zich op allerlei problematieken, maar je zou kunnen zeggen dat veerkracht en weerbaarheid bij haar centrale thema’s zijn.

Liesbeth@deflowfabriek.be

 

Mei Lan Ng

Mei Lan coacht iedereen die met een beperking door het leven gaat. Ze werd zelf blind en weet dus als geen ander hoe het is, om plots de weg kwijt te zijn.

Meilan@deflowfabriek.be

+32 (0) 456 08 07 31

 

Nathalie De Jongh

Nathalie De JonghNathalie is onze schrijfcoach die je helpt met haar mooie geschenksprookjes of helende verhalen.

Nathalie@deflowfabriek.be

Rosemie Vanwynsberghe

Rosemie VanwynsbergheRosemie is psychologe en bij haar kan je terecht voor al je vragen en problemen omtrent relaties en seksualiteit. Ze heeft ook een speciale interesse in niet-conventionele liefdesrelaties.

Rosemie@deflowfabriek.be

Sofie Leemans

Naast ‘captain of the ship’ is Sofie er om je te helpen als je de weg kwijt bent of vast zit in de warboel die het leven soms kan zijn.

sofie@deflowfabriek.be

+32 476 63 94 86 (enkel bereikbaar via WhatsApp)

Tina Cuypers

Tina CuypersTina is psychologe en experte op het vlak van trauma. 

Tina@deflowfabriek.be

Tuur van Hove

Tuur Van HoveBij Tuur kan je terecht voor thema’s zoals piekeren, vast zitten in bepaald gedrag en vragen rond LGBT.

Tuur@deflowfabriek.be

Valerie Convents

Valerie ConventsValerie helpt je graag verder met al je vragen omtrent zwanger worden, zwangerschap, bevallen, borstvoeding enz. Zij maakt van jou de mama die jij wil zijn!

Valerieconvents@deflowfabriek.be

Valerie Verhaeghe

Valerie VerhaegheVoor alles wat betreft voeding moet je bij Valerie zijn. Orthomoleculair, vermageren of darmproblemen: Valerie weet er raad mee!

Valerie@deflowfabriek.be

Aansluiten bij De FlowFabriek ?

Je kan altijd aansluiten bij ons als FlowFriend. Wil je graag meer en echt als FlowFabrieker deel uitmaken van het kernteam? Voel je zo’n sterk klik met onze visie en stijl dat je niet anders kan…? : – )

Dan kan je het formulier invullen via onderstaande link en we contacteren je zo snel we kunnen!

Sofie & team

Hulp op maat in jouw living is onze missie!

info@deflowfabriek.be