Let’s get together!

Graag meer info over…

Zit je nog met een ei?

Voor alle specifieke vragen voor één van onze experts, kan je rechtstreeks contact met hen opnemen.

Heb je een meer algemene vraag? Vind je geen antwoord in de FAQ of zit je met een speciefieke vraag of probleem dat niet echt voor één van onze specialisten is? Geef een seintje en dan kijken we hoe we jou alsnog verder kunnen helpen!

Ook voor vragen rond samenwerken, onze werking, informatie en pers, moet je hier zijn.

Sofie

Neem contact op met één van onze specialisten

Amy Puis

Amy PuisAmy is expert op het vlak van relaties en seksualiteit.

amy@deflowfabriek.be

0494/22.35.81

Ann Vermeiren

Ann VermeirenAmy is expert op het vlak van jongeren.

ann@deflowfabriek.be

0497/43.41.57

Barbara Uyttendaele

Barbara UyttendaeleBarbara is expert op het vlak van me-pleasen.

barbara@deflowfabriek.be

0496 222 435

Chris Vleeschouwers

Chris is onze imperfectiecoach. Ze zet ook yogatherapie in voor wie daar interesse voor heeft en je kan ook bij haar voor heel wat dingen terecht.

Chris@deflowfabriek.be

                                           32 495 883 645

 

Elke Bussels

Elke Bussels - psycholoog voor mensen met autismeElke is psychologe en bij haar kan je met al je vragen rond autisme terecht.

ElkeBussels@deflowfabriek.be

0032 478 29 36 45

Elke Spinnewyn

Elke SpinnewynElke is expert op het vlak van loopbaancoach.

elkespinnewyn@deflowfabriek.be

0486 18 70 18

Eva Roeland

Eva RoelandEva is expert op het vlak van loopbaancoach.

eva@deflowfabriek.be

0472 400 791

Evelien Jansen

Evelien JansenEvelien is expert op het vlak van schrijfcoach.

evelienjansen@deflowfabriek.be

0473/69 45 52

Evelien Vanparijs

Evelien VanparijsEvelien is psychologe en familiaal bemiddelaar en ze noemt zichzelf al eens psychologisch bemiddelaar: best of both worlds.

Evelien@deflowfabriek.be

0479/644455

Evelyne Vanraes

Eveline Vanraes - hoogbegaafdheidVoor alles omtrent hoogbegaafdheid moet je bij Evelyne zijn. Ook met HSP, perfectionisme en een laag zelfbeeld kan je bij Evelyne terecht.

Evelyne@deflowfabriek.be

                                           0032 498 241499

Ine Mulier

Ine MulierIne is expert op het vlak van creatieve coaching.

ine@deflowfabriek.be

0476 39 78 53

Leonie Lefèvre

Leonie Lefèvre - psychologeAls psychologe heeft Leonie een speciale interesse voor gender (expressie) en body positivity.

Leonie@deflowfabriek.be

32 493 771 551

Mei Lan Ng

Mei Lan coacht iedereen die met een beperking door het leven gaat. Ze werd zelf blind en weet dus als geen ander hoe het is, om plots de weg kwijt te zijn.

Meilan@deflowfabriek.be

                                           32 (0)495 883 645

 

Nikola Aerts

Nikola is klinisch psychologe en systeemtherapeute. Haar motto is: ‘Lifing is (e)motion.’

nikola@deflowfabriek.be

Patricia PE Janssen

Patricia is expert op het vlak van adem- en stemcoach.

patricia@deflowfabriek.be

0496 69 71 05

Tina Cuypers

Tina CuypersTina is psychologe en experte op het vlak van trauma.

Tina@deflowfabriek.be

+32 473 39 96 30

Sofie Leemans

Naast ‘captain of the ship’ is Sofie er om je te helpen als je de weg kwijt bent of vast zit in de warboel die het leven soms kan zijn.

sofie@deflowfabriek.be

+32 476 63 94 86 (enkel bereikbaar via WhatsApp)

Tuur van Hove

Tuur Van HoveBij Tuur kan je terecht voor thema’s zoals piekeren, vast zitten in bepaald gedrag en vragen rond LGBT.

Tuur@deflowfabriek.be

0032 486 235 553

Valerie Convents

Valerie ConventsValerie helpt je graag verder met al je vragen omtrent zwanger worden, zwangerschap, bevallen, borstvoeding enz. Zij maakt van jou de mama die jij wil zijn!

Valerieconvents@deflowfabriek.be

                                           0493/444.184

Veronique Diliën

Veronique is expert op het vlak van rouw & verlies – loopbaan.

veronique@deflowfabriek.be

0475/81 85 74

Aansluiten bij De FlowFabriek ?

Je kan altijd aansluiten bij ons als FlowFriend. Wil je graag meer en echt als FlowFabrieker deel uitmaken van het kernteam? Voel je zo’n sterk klik met onze visie en stijl dat je niet anders kan…? : – )

Dan kan je het formulier invullen via onderstaande link en we contacteren je zo snel we kunnen!

Sofie & team

Hulp op maat in jouw living is onze missie!

info@deflowfabriek.be