Let’s get together!

Heb je nog vragen, neem eerst een kijkje bij onze FAQ via de button hier onder. Vind je daar het antwoord niet, maar kan je het wellicht bij één van onze specialisten vinden, contacteer hem/haar dan (hun gegevens vind je als je verder scrolt). Zit je nog steeds met een ei of worstel je met iets en vind je niet meteen de juiste specialist voor jou, dan kan je het contactformulier hier naast invullen en helpen wij je zo snel mogelijk verder!

Zit je nog met een ei...?

Neem contact op met één van onze specialisten

Annelies Van Dyck

Annelies is onze schrijfcoach en helpt je graag bij het schrijven van je memoires (of wat je ook wil schrijven)!

Annelies@deflowfabriek.be

+32 (0) 496 10 18 29

 

Bart Nies

Bart is onze jongeren- en adolescentenspecialist! Met eender welke vraag (van lastige ouders tot studiekeuzes en relatieperikelen) kan je bij hem terecht!

Bart@deflowfabriek.be

+32 (0) 478 25 80 33

 

Chris Vleeschouwers

Chris is onze yoga én depressiespecialiste. Worstel je met een depressie dan kan je bij haar terecht voor een gesprek al dan niet in combinatie met yoga!

Chris@deflowfabriek.be

 

Danielle Schoep

Danielle gaat aan de slag met ouders, gezinnen en jongeren (vanaf 15) rond zogenaamde ‘probleem’kinderen om samen opnieuw rust en balans te creëren.

Danielle@deflowfabriek.be

+31 (0) 63 464 19 68

Dina Vierendeel

Dina is therapeutisch fotografe en creatieve therapeut. Zij gaat dus samen met jou al beeldend aan de slag!

Dina@deflowfabriek.be

+32 (0) 471 04 80 36

Elke Vermeire

Bij Elke kan je terecht met al je vragen rond darmen en energie en dan specifiek de link tussen die twee natuurlijk.

Elke@deflowfabriek.be

+32 (0) 486 89 90 57

 

Elsje Borms

Wil je vermageren? Dan ben je bij Elsje aan het goede adres!

Elsje@deflowfabriek.be

+32 (0) 472 13 60 18

Evi De Wachter

Wil dat online daten niet zo lukken? Kom je steeds de foute mannen/vrouwen tegen? Evi knows what to do!

Evi@deflowfabriek.be

+32 (0) 486 89 90 57

 

Heleen Debaenst

Een speciaal moment dat er staat aan te komen? Heleen helpt je met het co-creëren van jouw droom scenario!

Heleen@deflowfabriek.be

+32 (0) 486 39 44 47

Jessica Berden

Je eetpatroon niet in balans? Jessica gaat samen met jou op zoek hoe je weer een evenwicht kan creëren!

Jessica@deflowfabriek.be

+32 (0) 475 37 78 41

Joke De Wulf

Voeding en welbevinden gaan vaak hand in hand. Joke bekijkt samen met jou hoe je weer harmonie kan creëren.

Joke@deflowfabriek.be

+32 (0) 496 46 32 76

Karen Van Hemelrijck

Als sportpsychologe kan Karen je bijstaan met eender welke vraag rond bewegen of sport. Try her! ;-)

Karen@deflowfabriek.be

+32 (0) 478 93 56 06 (enkel via WhatsApp)

Kathleen Weuts

Wanneer het leven klappen uitdeelt, is Kathleen er om je bij te staan tijdens die moeilijker periode in jouw leven.

Kathleen@deflowfabriek.be

 +32 (0) 497 88 59 55

Lara Debeuf

Lara is onze assertiviteitsspecialiste en een krak in alles rond spel- en dramatherapie!

Lara@deflowfabriek.be

+32 (0) 485 18 35 26

Lies Deboiserie

Lies is onze expert zelfliefde met een zwak voor spiritualiteit (maar wel op sportschoenen). ;-)

lies@deflowfabriek.be

 

Lieve Pepermans

Lieve is bemiddelaar en als coachende advocate, loodst ze je graag door het ingewikkelde rechtslandschap.

Lieve@deflowfabriek.be

+32 (0) 468 227 919

Mei Lan Ng

Mei Lan coacht iedereen die met een beperking door het leven gaat. Ze werd zelf blind en weet dus als geen ander hoe het is, om plots de weg kwijt te zijn.

Meilan@deflowfabriek.be

+32 (0) 456 08 07 31

 

Minne Marlo

Minne is onze specialist wat betreft relaties, intimiteit en seksualiteit. Met eender welke vraag je worstelt, Minne weet er ongetwijfeld weg mee!

Minne@deflowfabriek.be

+32 (0) 456 08 07 31

 

Nele Colle

Nele is onze opruimcoach die als geen ander structuur weet te brengen. Zelfs in onze FlowFabriek! ;-)

Nele@deflowfabriek.be

+32 (0) 498 13 65 65

Rebekka Rogiest

Rebekka helpt jou als je jezelf of de link met de werkelijkheid wat kwijt bent en dat doet ze op haar eigen specifieke manier.

Rebekka@deflowfabriek.be

+32 (0) 486 89 90 57

Sofie Leemans

Naast ‘captain of the ship’ is Sofie er om je te helpen als je de weg kwijt bent of vast zit in de warboel die het leven soms kan zijn.

sofie@deflowfabriek.be

+32 476 63 94 86 (enkel bereikbaar via WhatsApp)

Stan Cerulus

Stan is onze mindfulness specialist en een krak in het leven in ‘hier & nu’. Wie heeft dat nu niet nodig in deze drukke tijden?

stan@deflowfabriek.be

+32 (0) 472 13 60 18

Suzy Loreti

Suzy is de HSP-specialist in ‘the house’. Met al je vragen en bezorgdheden kan je zonder probleem bij haar terecht!

suzy@deflowfabriek.be

+32 (0) 477 26 19 62

Yvonne Soons

Loop je tegen een scheiding aan of probeer je de draad weer op te pikken nadien? Yvonne ondersteunt je graag!

Yvonne@deflowfabriek.be

+31 (0) 65 341 41 66

Voor alle andere vragen:

Heb je een meer algemene vraag? Vind je geen antwoord in de FAQ of zit je met een probleem dat niet echt ‘past’ in één van onze aangeboden thema’s, geef een seintje en dan kijken we hoe we jou alsnog verder kunnen helpen!

Ook voor vragen rond samenwerken, onze werking, informatie en pers, moet je hier zijn.

info@deflowfabriek.be

Aansluiten bij De FlowFabriek als hulpverlener?

Heb je een voorstel of een goed idee? Schrijf je graag eens een gastblog? Zie je een samenwerking wel zitten? Geef een seintje op info@deflowfabriek.be.

Bied je iets aan dat nog niet in onze expertiselijst voorkomt of voel je gewoon een sterke klik met onze visie en stijl, maar is jouw ‘field of genius’ al ingenomen? Vul dan de vragenlijst in via de link hier onder en we contacteren je of houden je op de hoogte van eventuele mogelijkheden!

Hulp op maat in jouw living is onze missie!

info@deflowfabriek.be